Betsat Şikayet

Betsat şikayet hattı kullanıcıların fikirlerini görüşlerini ve şikayetlerini dinlemek üzerine açılmış bir hattır. İçerisinde şikayet ve site ile ilgili genel tüm konular hakim bir ekiple çalışan bu hat kullanıcıların site içerisinde yaşayabilecekleri her problemi ve her soruna cevap verebilecek durumdadır. Aklınıza gelebilecek sitenin yavaşlaması, site içerisindeki bir oyuna ulaşamamak veya canlı oyunlarından atılmak gibi tüm sorunların veya para yatırma finans hesabınıza bonusunuzun tanımlanmaması veya herhangi bir konuda görüşünüzü şikayet hatlarına bildirebilirsiniz. Bu hatlardan iki farklı yoldan yararlanabilirsiniz: canlı destek hattı veya sitenin info mail hattı bu iki hattan da 7/24 hizmet alarak şikayetinizi bildirdikten dakikalar sonra size dönüş alabileceğiniz şekilde kullanımınıza açılmıştır.

Betsat Çok Şikayet Alır Mı?  

Betsat bahis sitesi kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin kalitesini titizlikle belli bir seviyede tutmaya çalışan bir site olduğundan kullanıcılarından oldukça fazla şikayet almamaktadır. Yalnızca sitelerin fazlaca kapanması veya sürekli adres değiştirmesi gibi olayların sonucu olarak finansal bilgilerin sürekli sitede yenilenmesi veya finansal bilgilerini sürekli güncellemek zorunda kalan kullanıcılardan bazı şikayetler almaktadır. Bunun yanı sıra altyapı problemleri veya sitedeki ulaşımın iletişimin kesilmesi gibi durumlarında da site kullanıcılarına bazı şikayetler almaktadır. Bu şikayetlerin hiçbiri sürekli alınan veya göz ardı edilen şikayetler olmamakla birlikte her zaman kullanıcılara en yüksek samimiyetle geri dönüş yapılmaktadır.

Betsat Şikayet Değerlendirmesi

Betsat şikayet değerlendirmesi yalnızca kullanıcıların şikayetlerinin çözüme ulaştırmak amaçlı olmadığını gösteren bir yöntemdir. Şikayetler kullanıcılardan geldikleri anda çözüm odaklı bir ekip çalışırken aynı anda da şikayetleri gruplandırması yapılır ve aynı şikayet birden fazla kere geldiğinde sitenin alt yapısında veya sitenin ara yüzünde değişikliğe gidilerek şikayetin aynı şekilde gelmesinin önü kesilir. Bu tarz durumların önüne geçebilmek için de sürekli yenilenme ve gelişme göstermeye çalışan ilbet kullanıcılarından bu konuda tam not almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir